
€ 46,57 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geperforeerd bakplaten met anti-kleef Tyneck coating. Dun, licht en gelijkmatige warmte voor uitstekende resultaten.
| Brand | Schneider |
| Productnaam | Schneider geperforeerde anti-kleef bakplaat met Tyneck-coating 53x32,5cm |
| Korte omschrijving | DW284 | 1(h)x53(b)x32,5(d)cm |
| Volledige omschrijving | Geperforeerd bakplaten met anti-kleef Tyneck coating. Dun, licht en gelijkmatige warmte voor uitstekende resultaten. |
| Producttype | Bakplaten |
| Afmetingen | 1(h) x 53(b) x 32,5(d)cm |
| Hoogte | 10 |
| Breedte | 325 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 4028574289191 |
| Gewicht | 740g |
| Bijpassende knopen | GN 1/1 |
| Unisex pasvorm | Hittebestendig tot +300°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van aluminium met 3mm perforaties voor een perfecte warmtegeleiding |
| Dubbele sluiting | Open randen, 4 zijden van 45° |
| Omgeslagen manchetten | Tyneck-coating: zeer duurzaam, loogbestendig, vaatwasserbestendig , anti-kleef, thermoplastische coating, zeer robuust oppervlak (bij normaal gebruik) |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |