
€ 30,24 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zorgt voor gelijkmatige fermentatie en een krokante korst.
| Brand | Schneider |
| Productnaam | Schneider ovale rijsmand 750g |
| Korte omschrijving | 80(H) x 200(L) x 120(B)mm | Rotan |
| Volledige omschrijving | Zorgt voor gelijkmatige fermentatie en een krokante korst. |
| Producttype | Rijsmandjes |
| Inhoud | 190ml |
| Afmetingen | 8(h) x 12(b) x 20(l)cm |
| Binnenafmetingen | 20(l)cm |
| Hoogte | 80 |
| Breedte | 120 |
| Materiaal | Rotan |
| Productmateriaal | Rotan |
| Hoofdmateriaal | Raton |
| Leveranciersreferentie | 201302 |
| EAN / Barcode | 4028574285445 |
| Gewicht | 170g |
| Bijpassende knopen | 100% natuurlijk rotan met aantrekkelijke vorm en patroon |
| Unisex pasvorm | Zorgt voor gelijkmatige fermentatie voor een mooie, krokante korst |
| Lange mouw | Eenvoudig in schoonmaak en onderhoud voor een lange levensduur en hoge prestaties |
| Thermometerzakje en borstzak | Behoudt de warmte van het deeg en absorbeert vocht |
| Dubbele sluiting | Helpt het deeg rijzen |
| Omgeslagen manchetten | Zorgt voor optimale smaak en textuur alvorens u het deeg in de oven plaatst |
| Kleur | Crème |
| Kleur (CSV) | Ivoor |