
€ 30,84 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zorgt voor gelijkmatige fermentatie en een krokante korst.
| Brand | Schneider |
| Productnaam | Schneider ronde rotan rijsmand 1kg |
| Korte omschrijving | 85(H) x 220(Ø)mm | Rotan |
| Volledige omschrijving | Zorgt voor gelijkmatige fermentatie en een krokante korst. |
| Producttype | Rijsmandjes |
| Inhoud | 230ml |
| Afmetingen | 9,5(h) x 22(Ø)cm |
| Binnenafmetingen | 22(Ø)cm |
| Hoogte | 95 |
| Breedte | 233 |
| Materiaal | Rotan |
| Productmateriaal | Rotan |
| Hoofdmateriaal | Raton |
| EAN / Barcode | 4028574021609 |
| Gewicht | 230g |
| Bijpassende knopen | Gemaakt van 100% natuurlijk rotan voor een aantrekkelijke vorm van en patroon in het brood |
| Unisex pasvorm | Zorgt voor gelijkmatige fermentatie voor een consistente, krokante korst |
| Lange mouw | Eenvoudig schoon te maken en te onderhouden voor een lange levensduur |
| Thermometerzakje en borstzak | Behoudt de warmte van het deeg en absorbeert vocht |
| Dubbele sluiting | Helpt uw deeg optimaal te rijzen |
| Omgeslagen manchetten | Ontwikkelt de smaak en textuur van deeg voor het de oven in gaat |
| Kleur | Crème |
| Kleur (CSV) | Ivoor |