
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stiften op waterbasis, geschikt voor alle borden. Vlekt niet en is eenvoudig af te poetsen met een vochtige doek. Puntgrootte: 7x15mm.
| Brand | Securit |
| Productnaam | Securit krijtstiften 15mm wit (8 stuks) |
| Korte omschrijving | Wit. Brede, vierkante punt, 7x15mm. |
| Volledige omschrijving | Stiften op waterbasis, geschikt voor alle borden. Vlekt niet en is eenvoudig af te poetsen met een vochtige doek. Puntgrootte: 7x15mm. |
| Aantal per doos | 8 |
| Producttype | Krijtstiften |
| Afmetingen | 15(h) x 14,5(b) x 2(d)cm |
| Diepte | 20 |
| Hoogte | 150 |
| Breedte | 145 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 8717624244292 |
| Gewicht | 180g |
| Bijpassende knopen | Gebruik reiniger Y994 om stift eenvoudig van de borden te verwijderen |
| Unisex pasvorm | Ook verkrijgbaar met 6mm punt (GF261) |
| Thermometerzakje en borstzak | Ideaal voor het maken van grote, vette letters |
| Dubbele sluiting | Voor het beste resultaat laat u het volledig drogen |
| Omgeslagen manchetten | Ideaal voor grote, opvallende teksten en het inkleuren van grotere vlakken |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Schoon wit |