
€ 35,80 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Teakhouten tafelbordjes. Ideaal om de specialiteiten aan te prijzen. Eenvoudig uit de houder te halen zodat beide zijden beschreven kunnen worden.
| Brand | Securit |
| Productnaam | Securit tafelkrijtbordje teak 32x27cm |
| Korte omschrijving | Y870 | Schrijfvlak: 30x21cm |
| Volledige omschrijving | Teakhouten tafelbordjes. Ideaal om de specialiteiten aan te prijzen. Eenvoudig uit de houder te halen zodat beide zijden beschreven kunnen worden. |
| Producttype | Tafelkrijtborden |
| Afmetingen | 32(h) x 27(b)cm |
| Diepte | 75 |
| Hoogte | 210 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Productmateriaal | Polypropyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 8717624244100 |
| Gewicht | 470g |
| Bijpassende knopen | Massief beukenhout met mahonieafwerking |
| Unisex pasvorm | Ook verkrijgbaar in mahonie (P487) |
| Thermometerzakje en borstzak | Ook verkrijgbaar in 21cm (Y869) |
| Dubbele sluiting | Bordjes kunnen eenvoudig uit de houder worden genomen om tweezijdig te beschrijven |
| Omgeslagen manchetten | Ideaal voor tafels of de bar |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Hout |