
€ 8,22 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Sier Disposables Vork bamboe 170 mm (doos 50)
| Brand | Sier Disposables |
| Productnaam | Sier Disposables Vork bamboe 170 mm (50 stuks) |
| Korte omschrijving | Sier Disposables Vork bamboe 170 mm (doos 50) |
| Afmetingen | 8,8(h) x 17,8(b) x 4,5(l)cm |
| Hoogte | 88 |
| Breedte | 178 |
| Materiaal | Bamboe |
| Productmateriaal | Bamboe |
| EAN / Barcode | 8718226766526 |
| Gewicht | 175g |
| Bijpassende knopen | 170 mm (L) |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van bamboe, 100% natuurlijk |
| Dubbele sluiting | Geeft geen onaangename smaken af |
| Omgeslagen manchetten | Milieuvriendelijk |
| Kleur | Rood |
| Kleur (CSV) | Kastanjebruin |