
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
117x90x80mm.
| Brand | Sistema |
| Productnaam | Sistema Klip It Plus rechthoekige vershouddoos 400ml |
| Korte omschrijving | 400ml |
| Volledige omschrijving | 117x90x80mm. |
| Producttype | Bakken |
| Inhoud | 400ml |
| Afmetingen | 8(h) x 11,7(b) x 9(d)cm |
| Diepte | 90 |
| Hoogte | 80 |
| Breedte | 117 |
| Materiaal | BPA-vrij polypropyleen |
| Productmateriaal | BPA-vrij polypropyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 9414202885401 |
| Gewicht | 80g |
| Bijpassende knopen | Magnetronbestendig (zonder het deksel) |
| Unisex pasvorm | Ontworpen en gefabriceerd in Nieuw-Zeeland |
| Lange mouw | Ftalaat- en BPA-vrij |
| Klassieke pasvorm | Compact 400ml formaat |
| Thermometerzakje en borstzak | Vriezerbestendig |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig (bovenin plaatsen) |
| Omgeslagen manchetten | Het deksel sluit luchtdicht en lekvrij af |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |