
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Polycarbonaat. Hoogte 6cm.
| Brand | Geen Merk |
| Productnaam | Spuitmond glad 16mm |
| Korte omschrijving | 16mm. Polycarbonaat. Lengte: ca. 60mm. |
| Volledige omschrijving | Polycarbonaat. Hoogte 6cm. |
| Producttype | Spuitzakken dispensers |
| Afmetingen | 6(h) x 1,6(Ø)cm |
| Hoogte | 60 |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productmateriaal | Polycarbonaat |
| Hoofdmateriaal | Polycarbonaat |
| EAN / Barcode | 5050984034701 |
| Gewicht | 10g |
| Bijpassende knopen | Nr. 12 (16mm) |
| Kleur | Helder |