
€ 41,73 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Taylor Pro digitale keukenweegschaal beschikt over een kom van geborsteld roestvrij staal, die wanneer geplaatst op het platform, nauwkeurig je droge en vloeibare ingrediënten meet. De tarra-functie van de weegschaal zet het gewicht van de kom op nul - om alleen de ingrediënten erin te meten. De weegschaal weegt een maximale droge capaciteit van 5000g en een maximale natte capaciteit van 5,000 ml (176 fl oz).
| Brand | Taylor |
| Productnaam | Taylor Pro Weegkom Dual Digitale Keukenweegschaal 5Kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 5kg |
| Volledige omschrijving | De Taylor Pro digitale keukenweegschaal beschikt over een kom van geborsteld roestvrij staal, die wanneer geplaatst op het platform, nauwkeurig je droge en vloeibare ingrediënten meet. De tarra-functie van de weegschaal zet het gewicht van de kom op nul - om alleen de ingrediënten erin te meten. De weegschaal weegt een maximale droge capaciteit van 5000g en een maximale natte capaciteit van 5,000 ml (176 fl oz). |
| Producttype | Digitale weegschalen |
| Afmetingen | 13(h) x 21(b) x 21(d)cm |
| Diepte | 210 |
| Hoogte | 130 |
| Breedte | 210 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5057982054793 |
| Gewicht | 634g |
| Bijpassende knopen | Maximale capaciteit 5kg, 5000ml. Incrementele metingen 1g en 1ml |
| Unisex pasvorm | Weegschaal is alleen afneembaar |
| Thermometerzakje en borstzak | Platform diameter: 16cm. Platform met kom meet: 19,5 x 13,5cm |
| Dubbele sluiting | Werkt op 2 x AAA batterijen (niet inbegrepen) |
| Omgeslagen manchetten | Kom is vaatwasmachinebestendig |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Batterij |