
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Sterke RVS zeven met 1,1mm mesh.
| Brand | Louis Tellier |
| Productnaam | Tellier RVS bakkerszeef 30cm |
| Korte omschrijving | 30cm |
| Volledige omschrijving | Sterke RVS zeven met 1,1mm mesh. |
| Producttype | Meelzeven |
| Afmetingen | 6(h) x 30(Ø)cm |
| Hoogte | 60 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 3100555623604 |
| Gewicht | 370g |
| Bijpassende knopen | 1,1mm mesh voor uitstekende zeefresultaten |
| Unisex pasvorm | 60mm wanden |
| Thermometerzakje en borstzak | 30cm diameter om grote hoeveelheden te kunnen zeven |
| Dubbele sluiting | Zeer stevige RVS constructie |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |