
€ 313,38 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Uitgevoerd in vertind staal, geleverd met 3 mm zeef. Capaciteit: 5kg per minuut voor 10 tot 50 porties. Verschillende zeven zijn hieronder vermeld.
| Brand | Louis Tellier |
| Productnaam | Tellier vertinde groentezeef |
| Korte omschrijving | Afmeting: 37(Ø)cm. Inclusief 3mm zeef. |
| Volledige omschrijving | Uitgevoerd in vertind staal, geleverd met 3 mm zeef. Capaciteit: 5kg per minuut voor 10 tot 50 porties. Verschillende zeven zijn hieronder vermeld. |
| Afmetingen | 37(Ø)cm |
| Materiaal | Staal |
| Productmateriaal | Staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 3325980000930 |
| Gewicht | 3,4kg |
| Bijpassende knopen | Voor groente en fruit |
| Unisex pasvorm | Voor professioneel en particulier gebruik |
| Lange mouw | Pureert en verpulvert waardoor maximale smaak wordt verkregen |
| Thermometerzakje en borstzak | 5kg per minuut - 10 tot 50 porties |
| Dubbele sluiting | Ideaal voor het maken van bisque |
| Omgeslagen manchetten | Inclusief 3mm zeef |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |