
€ 139,14 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Produceert tot 1,5kg per minuut. Compleet met 3 verschillende zeven. Verkrijgbaar in RVS en vertinde versie.
| Brand | Louis Tellier |
| Productnaam | Tellier vertinde groentezeef 31cm |
| Korte omschrijving | Vertind staal. Afmeting: 31cm. Inclusief 3 verschillende zeven. |
| Volledige omschrijving | Produceert tot 1,5kg per minuut. Compleet met 3 verschillende zeven. Verkrijgbaar in RVS en vertinde versie. |
| Producttype | Groentezeven |
| Afmetingen | 31(l)cm |
| Materiaal | Staal |
| Productmateriaal | Staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 3325980000770 |
| Gewicht | 1,49kg |
| Bijpassende knopen | Voor het maken van soep, puree en moes |
| Unisex pasvorm | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Compleet met 3 verwisselbare zeven |
| Dubbele sluiting | Produceert 1 - 1,5kg per minuut - 10 tot 20 porties |
| Omgeslagen manchetten | Comfortabel en antislip hendel |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |