
€ 91,95 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Transport trolley voor Thermo Future thermoboxen.
| Brand | Thermo Future |
| Productnaam | Thermo Future Transport Dolly Voor GN 1/1 Thermoboxen |
| Korte omschrijving | Buitenafmetingen 60 x 40 cm |
| Volledige omschrijving | Transport trolley voor Thermo Future thermoboxen. |
| Afmetingen | 17(h) x 41,5(b)cm |
| Hoogte | 170 |
| Breedte | 415 |
| EAN / Barcode | 4061632702805 |
| Gewicht | 3,5kg |
| Bijpassende knopen | 2 bokwielen en 2 zwenkwielen |
| Thermometerzakje en borstzak | 250 kg laadvermogen |
| Dubbele sluiting | Kogelgelagerde geleide wielen |
| Omgeslagen manchetten | Hoge kwaliteit PP wielen met loopvlak |
| Kleur (CSV) | Rood |