
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een ruime keuze aan dessins en afmetingen. De tafelbladen blijven lang mooi en zijn weer- en UV-bestendig, hitte en schroeibestendig. Alleen geschikt voor buitengebruik. De tafelbladen worden met een voorspanning geproduceerd waardoor deze in het begin iets bol staan. Deze voorspanning verdwijnt na enkele weken. Uitstekend te combineren met de Bolero tafelpoten.
| Brand | Topalit |
| Productnaam | Topalit Classic Line rond tafelblad Atacama kersenhout 60cm |
| Korte omschrijving | DR927 | Afmeting: 60(Ø)cm |
| Volledige omschrijving | Een ruime keuze aan dessins en afmetingen. De tafelbladen blijven lang mooi en zijn weer- en UV-bestendig, hitte en schroeibestendig. Alleen geschikt voor buitengebruik. De tafelbladen worden met een voorspanning geproduceerd waardoor deze in het begin iets bol staan. Deze voorspanning verdwijnt na enkele weken. Uitstekend te combineren met de Bolero tafelpoten. |
| Producttype | Tafelbladen |
| Afmetingen | 60(Ø)cm |
| Hoogte | 26 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 9007048000369 |
| Gewicht | 4kg |
| Bijpassende knopen | Alleen geschikt voor buitengebruik |
| Unisex pasvorm | Hittebestendig tot 180°C |
| Lange mouw | Naadloos oppervlak |
| Klassieke pasvorm | Hygiënisch en eenvoudig te reinigen |
| Extra gegevens 5 | Ruime keuze |
| Extra gegevens 6 | Bij sterk en direct zonlicht is een lichte kleur aan te bevelen |
| Extra gegevens 7 | 26mm dikke rand/16,5mm dik in het midden |
| Extra gegevens 8 | Schroeven om tafelpoten te bevestigen inbegrepen |
| Thermometerzakje en borstzak | Robuust & krasbestendig |
| Dubbele sluiting | Weer- en UV-bestendig |
| Omgeslagen manchetten | Schroeivast |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Atacama kers |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ftopalit+user+manual.pdf |