
€ 692,11 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
12 niveaus.
| Brand | Tournus |
| Productnaam | Tournus Bordenstapelwagen 12 niveaus |
| Korte omschrijving | 12 niveaus | 4 zwenkwielen |
| Volledige omschrijving | 12 niveaus. |
| Producttype | Regaalwagens |
| Afmetingen | 179(h) x 63(b) x 51(d)cm |
| Diepte | 510 |
| Hoogte | 1790 |
| Breedte | 630 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 3660171095525 |
| Gewicht | 17kg |
| Bijpassende knopen | Roestvrij stalen constructie |
| Unisex pasvorm | 4 zwenkwielen Ø 125 m met polyamide bekleding inclusief 2 remmen |
| Lange mouw | Ringvormige bumpers |
| Klassieke pasvorm | Gemaakt in Frankrijk |
| Thermometerzakje en borstzak | Frame in roestvrijstalen buis 25 x 25 mm |
| Dubbele sluiting | Overlangse wapeningsstaven van 50 x 25 mm roestvrij staal |
| Omgeslagen manchetten | Draadtype ladegeleiderpanelen gelast aan frame |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ch689 |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fch698_leaflet.pdf |