
€ 603,78 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
90cm hoog.
| Brand | Tournus |
| Productnaam | Tournus RVS werktafel 1000mm |
| Korte omschrijving | 1000 x 700 mm hoogte 900 mm |
| Volledige omschrijving | 90cm hoog. |
| Producttype | Werktafels |
| Afmetingen | 90(h) x 4(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 900 |
| Breedte | 40 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 3660171104449 |
| Gewicht | 20,5kg |
| Bijpassende knopen | Afmetingen 1000 x 700 x 900 |
| Unisex pasvorm | Gemaakt in Frankrijk |
| Lange mouw | In hoogte verstelbaar +/- 30mm |
| Klassieke pasvorm | Rechte randen 40 mm hoog, afgeplatte omlijsting. |
| Extra gegevens 5 | Plat verpakt en eenvoudig te monteren (gemakkelijke zelfsluitende push-fitting) |
| Thermometerzakje en borstzak | Versterkt met profielframe |
| Dubbele sluiting | Hoge stabiliteit |
| Omgeslagen manchetten | Voedselhygiëne gecertificeerd RVS 1,2mm |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cx545.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cx545_cx549.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fleaflet_cx545_cx549.pdf |