
€ 3.137,52 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Compact, aantrekkelijk en functioneel, de True TSSU-27-08 salade voorbereidingscounter is de ideale toevoeging aan commerciële keukens met beperkte ruimte. Perfect voor het bereiden van salades, sandwiches en pizza's, de True
| Brand | True |
| Productnaam | True 1-Deurs Saladetoonbank Tssu-27-08 |
| Korte omschrijving | 8 x 1/6 GN |
| Volledige omschrijving | Compact, aantrekkelijk en functioneel, de True TSSU-27-08 salade voorbereidingscounter is de ideale toevoeging aan commerciële keukens met beperkte ruimte. Perfect voor het bereiden van salades, sandwiches en pizza's, de True |
| Producttype | Prepareer counters |
| Inhoud | 184L |
| Afmetingen | 109,3(h) x 70,2(b) x 76,6(d)cm |
| Diepte | 766 |
| Hoogte | 1093 |
| Breedte | 702 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 368 W |
| Stroomverbruik | 1127 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,445cm |
| Isolatiedikte (mm) | 44.45 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +5°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 25 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 75kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | Compatibel met Extra GN-panmaten en -opstellingen |
| Lange mouw | Ideaal voor het bereiden van sandwiches, salades en wraps. |
| Klassieke pasvorm | 100% Frontaal ademend, vereist geen speling aan de zijkanten van de eenheid |
| Extra gegevens 5 | Geïsoleerde kap en deksel verminderen energieverbruik wanneer gesloten, of kunnen gemakkelijk worden verwijderd voor integratie in een gefabriceerde omgeving. |
| Extra gegevens 6 | Geleverd met 158 mm zwenkwielen. |
| Extra gegevens 7 | De units hebben standaard scharnieren rechts, links op aanvraag bij bestelling. |
| Thermometerzakje en borstzak | Gepatenteerde luchtstroomsystemen houden een consistente en gelijkmatige temperatuur van 0,5°C tot 5°C in alle pannen, waardoor hoogwaardige ingrediënten langer vers en veilig blijven om te consumeren |
| Dubbele sluiting | Milieuvriendelijk R290 koolwaterstof koelsysteem voor de beste voedselbewaring |
| Omgeslagen manchetten | Wordt geleverd met een snijplank over de volledige lengte en polycarbonaat GN-pannen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/6 |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_ck306.pdf |