
€ 5.553,89 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een werkelijk ultramoderne professionele vriezer, de in Amerika gemaakte True TGN-1F-1S rechtopstaande vriezer heeft alle functionaliteit, prestaties en efficiëntie die je nodig hebt om betrouwbare opslag van bevroren voedsel te garanderen. Met dubbel
| Brand | True |
| Productnaam | True 2/1 GN Vriezer Rechtop Tgn-1F-1S |
| Korte omschrijving | 150W. Bruikbare inhoud: 435Ltr. R290 |
| Volledige omschrijving | Een werkelijk ultramoderne professionele vriezer, de in Amerika gemaakte True TGN-1F-1S rechtopstaande vriezer heeft alle functionaliteit, prestaties en efficiëntie die je nodig hebt om betrouwbare opslag van bevroren voedsel te garanderen. Met dubbel |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 700L |
| Afmetingen | 207,9(h) x 72,9(b) x 85,8(d)cm |
| Binnenafmetingen | 135(h) x 65(d)cm |
| Diepte | 858 |
| Hoogte | 2079 |
| Breedte | 729 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 150 W |
| Stroomverbruik | 149.5 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -23°C tot -18°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Gewicht | 150kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | De gepatenteerde RCU-technologie draait de richting van de condensorventilator om tijdens de uit-cycli, om de condensorspiraal vrij te houden van vuil, stof en puin.. |
| Lange mouw | Vriezers handhaven bewaartemperaturen van -18˚C tot -21˚C |
| Klassieke pasvorm | Standaard met sloten. |
| Extra gegevens 5 | De units hebben standaard scharnieren rechts, links op aanvraag bij bestelling. |
| Extra gegevens 6 | Strakke, zware metalen handgrepen. |
| Extra gegevens 7 | Geleverd met 64 mm zwenkwielen. |
| Extra gegevens 8 | Maximaliseer bruikbare ruimte met ons unieke "E"-vormige plank/gleufsysteem, ontworpen om zowel een draadplank als een GN-pan te kunnen plaatsen, waardoor de netto capaciteit van de kast optimaal wordt benut. |
| Extra gegevens 9 | Geleverd met 3 paar van deze verstelbare geleiders + 3 schappen. |
| Thermometerzakje en borstzak | Klimaatklasse 5 gecertificeerd voor efficiënte werking, zelfs in keukens van 40°C |
| Dubbele sluiting | Toonaangevende energie-efficiëntie |
| Omgeslagen manchetten | Geavanceerd True 'HC' koolwaterstofsysteem voor de beste voedselconservering |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 3.811kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1391kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 38.5 |
| Energielabel | C |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_fa033.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffa033-fiche.jpg |