
€ 7.401,56 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ontworpen voor efficiëntie en maximale betrouwbaarheid, is de TPP-60 True dubbele deur pizza voorbereidingskoelkast een milieuvriendelijke maar krachtige toevoeging aan afhaalrestaurants, restaurants, hotels en pizzeria's
| Brand | True |
| Productnaam | True 2 Deurs Pizza Koelwerk Bank Tpp-60 |
| Korte omschrijving | 8 x 1/3 GN. 1068(H)x 1531(B)x 820(D)mm |
| Volledige omschrijving | Ontworpen voor efficiëntie en maximale betrouwbaarheid, is de TPP-60 True dubbele deur pizza voorbereidingskoelkast een milieuvriendelijke maar krachtige toevoeging aan afhaalrestaurants, restaurants, hotels en pizzeria's |
| Producttype | Prepareer counters |
| Inhoud | 451L |
| Afmetingen | 106,8(h) x 153,1(b) x 82(d)cm |
| Diepte | 854 |
| Hoogte | 1138 |
| Breedte | 1531 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 414 W |
| Stroomverbruik | 1817 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,445cm |
| Isolatiedikte (mm) | 44.45 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +5°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 25 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 161kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | Compatibel met Extra GN-panmaten en -opstellingen |
| Lange mouw | Ideaal voor pizzabereiding |
| Klassieke pasvorm | Geïsoleerde deksels verminderen energieverbruik wanneer gesloten, of kunnen gemakkelijk worden verwijderd voor verbeterde zichtbaarheid van de pannen. |
| Extra gegevens 5 | Geleverd met 158 mm zwenkwielen. |
| Extra gegevens 6 | Milieuvriendelijk en energie-efficiënt R290 koolwaterstof koelsysteem |
| Extra gegevens 7 | Frontaal ademend voor installatie zonder speling. |
| Extra gegevens 8 | True RCU-technologie helpt de behoefte aan preventief onderhoud te verminderen, waardoor de operationele efficiëntie van de kast en de levensduur van het systeem worden verhoogd. |
| Extra gegevens 9 | Bovenste pannen schuin geplaatst voor verbeterde ergonomie. |
| Thermometerzakje en borstzak | Gepatenteerde luchtstroomsystemen houden een consistente en gelijkmatige temperatuur van 0,5°C tot 5°C in alle pannen, waardoor hoogwaardige ingrediënten langer vers en veilig blijven om te consumeren |
| Dubbele sluiting | Milieuvriendelijk R290 koolwaterstof koelsysteem voor de beste voedselbewaring |
| Omgeslagen manchetten | Wordt geleverd met een snijplank over de volledige lengte en polycarbonaat GN-pannen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/3 |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_ck302.pdf |