
€ 10.602,01 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Betrouwbare en veelzijdige werkbanken met een lange garantieperiode
| Brand | True |
| Productnaam | True 3-deurs pizza werkbank TPP-AT2-93-HC |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 12 x GN 1/3 |
| Volledige omschrijving | Betrouwbare en veelzijdige werkbanken met een lange garantieperiode |
| Producttype | Prepareer counters |
| Inhoud | 875L |
| Afmetingen | 113,8(h) x 236,9(b) x 82(d)cm |
| Diepte | 854 |
| Hoogte | 1138 |
| Breedte | 2369 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 759 W |
| Stroomverbruik | 2231 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,445cm |
| Isolatiedikte (mm) | 44.45 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +5°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 25 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 218kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen & arbeid - een zekere investering |
| Unisex pasvorm | Inclusief snijplank over de volledige lengte (496mm). Hygiënische en sterke witte HDPE snijplank. |
| Lange mouw | Heavy-duty schaproosters met PVC coating |
| Klassieke pasvorm | Met Ecomate schuimisolatie: een polyurethaan isolatie van hoge dichtheid zonder ozonafbrekend vermogen en aardopwarmingsvermogen |
| Extra gegevens 5 | Zes 127(Ø)mm wieltjes |
| Extra gegevens 6 | Hoogte werkblad: 915mm |
| Extra gegevens 7 | Schapmaat rechter- en linkerzijde: 601(B) x 712(D)mm. Schapmaat midden: 648(B) x 712(D)mm |
| Thermometerzakje en borstzak | Gepatenteerd milieuvriendelijk koelingssysteem met geforceerde lucht en R134a koudemiddel - behoudt een temperatuur tussen 0,5-5°C |
| Dubbele sluiting | Exterieur: RVS voor-, boven- en zijpanelen en bijpassend aluminium achterpaneel |
| Omgeslagen manchetten | Interieur: gepatenteerd dekselsysteem van RVS met schuimisolatie - houdt de bakken koel en vers met minimale condensvorming |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/3 |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_ck305.pdf |