
€ 8.312,69 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een uitstekende keuze voor elke drukke restaurantkeuken, de True T-49F-HC Kastvriezer biedt in overvloed betrouwbaarheid en prestaties. Ontworpen voor gemak en veelzijdigheid, de vriezer bevat een ei
| Brand | True |
| Productnaam | True Diepvrieskast 2 Deuren 1388L T-49F-Hc |
| Korte omschrijving | 914L netto. St/St Voorzijde. Aluminium zijkanten en achterkant, R290 |
| Volledige omschrijving | Een uitstekende keuze voor elke drukke restaurantkeuken, de True T-49F-HC Kastvriezer biedt in overvloed betrouwbaarheid en prestaties. Ontworpen voor gemak en veelzijdigheid, de vriezer bevat een ei |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 1388L |
| Afmetingen | 207,4(h) x 137,5(b) x 75(d)cm |
| Binnenafmetingen | 130(h) x 56,9(d)cm |
| Diepte | 750 |
| Hoogte | 2074 |
| Breedte | 1375 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 1265 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,3cm |
| Isolatiedikte (mm) | 43 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -23°C tot -23,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 168kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | De gepatenteerde RCU-technologie draait de richting van de condensorventilator om tijdens de uit-cycli, om de condensorspiraal vrij te houden van vuil, stof en puin.. |
| Lange mouw | Deursloten standaard aanwezig. |
| Klassieke pasvorm | Digitale regeling voor state-of-the-art temperatuurnauwkeurigheid. |
| Extra gegevens 5 | Geleverd met 64 mm zwenkwielen. |
| Extra gegevens 6 | Onderbouwontwerp plaatst de compressor in het koelste, meest vetvrije gedeelte van de keuken voor betere prestaties en gemakkelijke toegankelijkheid voor reiniging. |
| Extra gegevens 7 | Gehele kaststructuur en massieve deur zijn ingeschuimd met een hoge dichtheid polyurethaan isolatie die geen ozonafbraakpotentieel (ODP) en geen bijdrage heeft aan het broeikaseffect (GWP). |
| Extra gegevens 8 | Voorzijde van roestvrij staal met hoge treksterkte, voor minder deuken en krassen. |
| Extra gegevens 9 | Geleverd met volledig verstelbare, zwaar uitgevoerde PVC-gecoate draadrekken. |
| Thermometerzakje en borstzak | Klimaatklasse 5 gecertificeerd voor efficiënte werking, zelfs in keukens van 40°C |
| Dubbele sluiting | Geavanceerd True "HC" koolwaterstof koelsysteem houdt -23°C aan voor de beste voedselbewaring |
| Omgeslagen manchetten | Levenslange garantie op deurscharnieren en torsietype zelfsluitsysteem |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 12.26kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 4478kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 75 |
| Energielabel | D |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cw385.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw385-fiche.jpg |