
€ 5.503,07 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De True TCR1/2 koelkast met dubbele deuren geeft je alle opslagcapaciteit en functionaliteit die je nodig hebt in de drukke professionele keuken. Ontworpen voor A+ geclassificeerde energiebesparende efficiëntie en betrouwbaarheid.
| Brand | True |
| Productnaam | True Dubbeldeurs 1/1 GN Koelwerkbank Tcr1/2-Cl-Ss-Dl-Dr |
| Korte omschrijving | 161W. Bruikbare inhoud: 167Ltr. R290 |
| Volledige omschrijving | De True TCR1/2 koelkast met dubbele deuren geeft je alle opslagcapaciteit en functionaliteit die je nodig hebt in de drukke professionele keuken. Ontworpen voor A+ geclassificeerde energiebesparende efficiëntie en betrouwbaarheid. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 280L |
| Afmetingen | 90(h) x 141,1(b) x 70(d)cm |
| Binnenafmetingen | 50(h) x 53(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 900 |
| Breedte | 1411 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 161 W |
| Stroomverbruik | 161 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 8cm |
| Isolatiedikte (mm) | 80 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 137kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | Geavanceerd True 'HC' koolwaterstofsysteem voor de beste voedselconservering |
| Lange mouw | De gepatenteerde RCU-technologie draait de richting van de condensorventilator om tijdens de uit-cycli, om de condensorspiraal vrij te houden van vuil, stof en puin. |
| Klassieke pasvorm | Koelkasten handhaven temperaturen van 0,5°C tot 3,3°C. |
| Extra gegevens 5 | Solide vergrendelbare deuren voor verbeterde beveiliging van voorraad |
| Extra gegevens 6 | De units hebben standaard scharnieren rechts, links op aanvraag bij bestelling. |
| Extra gegevens 7 | Strakke, zware metalen handgrepen. |
| Extra gegevens 8 | Geleverd met 153 mm zwenkwielen. |
| Extra gegevens 9 | Uniek "E"-vormig plank/gleufsysteem, ontworpen om zowel een draadplank als een GN-pan te kunnen plaatsen, waardoor de capaciteit van de kast optimaal wordt benut. |
| Thermometerzakje en borstzak | Klimaatklasse 5 gecertificeerd voor efficiënte werking, zelfs in keukens van 40°C |
| Dubbele sluiting | Toonaangevende energie-efficiëntie aanzienlijk lagere operationele kosten |
| Omgeslagen manchetten | Deuren met een dun frame en zonder middenstijl, voor verbeterde productzichtbaarheid |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 0.842kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 307kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 13.8 |
| Energielabel | A+ |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_fa034.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffa034-fiche.jpg |