
€ 6.324,66 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met zijn indrukwekkende capaciteit en betrouwbaarheid is de in Amerika gemaakte True TCF1 dubbele deur ondercounter vriezer een uitstekende keuze voor de professionele cateraar. Dankzij de volledige GN-compatibiliteit (1/1) kun je snel pannen wisselen, waardoor de TCF1 een gemakkelijk toegankelijke oplossing is die zowel tijd als energie bespaart. De TCF1 is ook ontworpen als 100% front-ademend, wat betekent dat hij eenvoudig te installeren is in keukens met beperkte ruimte.
| Brand | True |
| Productnaam | True Dubbeldeurs 1/1 GN Vrieskast Tcf1/2-Cl-Ss-Dl-Dr |
| Korte omschrijving | 161W. Bruikbare inhoud: 167Ltr. R290 |
| Volledige omschrijving | Met zijn indrukwekkende capaciteit en betrouwbaarheid is de in Amerika gemaakte True TCF1 dubbele deur ondercounter vriezer een uitstekende keuze voor de professionele cateraar. Dankzij de volledige GN-compatibiliteit (1/1) kun je snel pannen wisselen, waardoor de TCF1 een gemakkelijk toegankelijke oplossing is die zowel tijd als energie bespaart. De TCF1 is ook ontworpen als 100% front-ademend, wat betekent dat hij eenvoudig te installeren is in keukens met beperkte ruimte. |
| Producttype | Vrieswerkbanken |
| Inhoud | 280L |
| Afmetingen | 90(h) x 141,1(b) x 70(d)cm |
| Binnenafmetingen | 50(h) x 53(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 900 |
| Breedte | 1411 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 161 W |
| Stroomverbruik | 161 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 8cm |
| Isolatiedikte (mm) | 80 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -23°C tot -18°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 161kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | Geavanceerd True 'HC' koolwaterstofsysteem voor de beste voedselconservering |
| Lange mouw | De gepatenteerde RCU-technologie draait de richting van de condensorventilator om tijdens de uit-cycli, om de condensorspiraal vrij te houden van vuil, stof en puin.. |
| Klassieke pasvorm | Vriezers handhaven temperaturen van -18˚C tot -23˚C. |
| Extra gegevens 5 | Standaard met sloten. |
| Extra gegevens 6 | De units hebben standaard scharnieren rechts, links op aanvraag bij bestelling. |
| Extra gegevens 7 | Strakke, zware metalen handgrepen. |
| Extra gegevens 8 | Geleverd met 153 mm zwenkwielen. |
| Extra gegevens 9 | Maximaliseer bruikbare ruimte met ons unieke "E"-vormige plank/gleufsysteem, ontworpen om zowel een draadplank als een GN-pan te kunnen plaatsen, waardoor de netto capaciteit van de kast optimaal wordt benut. |
| Thermometerzakje en borstzak | Klimaatklasse 5 gecertificeerd voor efficiënte werking, zelfs in keukens van 40°C |
| Dubbele sluiting | Toonaangevende energie-efficiëntie |
| Omgeslagen manchetten | 100% ademend aan de voorkant voor installatie zonder speling |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 3.173kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1158kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 34.5 |
| Energielabel | B |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_fa035.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffa035-fiche.jpg |