
€ 6.414,20 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een robuust werkpaard voor de moderne professionele keuken, de True T-49 beschikt over een enorme interne opslagcapaciteit van 1388 liter, verdeeld over acht verstelbare planken. De in de VS gemaakte True T-49 is ontworpen met het oog op uitzonderlijke betrouwbaarheid en prestaties en maakt gebruik van materialen en onderdelen van de hoogste kwaliteit om ervoor te zorgen dat de temperaturen dag in, dag uit, elke keer weer worden gehandhaafd. Dankzij de uitzonderlijke constructie heeft de koelkast standaard vijf jaar garantie op onderdelen en arbeid. Aan de voorkant is het gemakkelijk te zien waarom de T-49 zo'n goede reputatie heeft. De stevige roestvrijstalen constructie, solide afsluitbare deuren en ventilatie aan de onderkant dragen allemaal bij aan de betrouwbaarheid, efficiëntie en prestaties. De bediening vindt plaats via een geavanceerd digitaal paneel aan de bovenzijde, dat u de precisie biedt om de gewenste temperatuur in te stellen en te handhaven - essentieel voor elke drukke keuken.
| Brand | True |
| Productnaam | True Dubbeldeurs Koelkast Roestvrij Staal 1388Ltr T-49-Hc-Ld |
| Korte omschrijving | Roestvrij staal en aluminium afwerking. 2 Deur |
| Volledige omschrijving | Een robuust werkpaard voor de moderne professionele keuken, de True T-49 beschikt over een enorme interne opslagcapaciteit van 1388 liter, verdeeld over acht verstelbare planken. De in de VS gemaakte True T-49 is ontworpen met het oog op uitzonderlijke betrouwbaarheid en prestaties en maakt gebruik van materialen en onderdelen van de hoogste kwaliteit om ervoor te zorgen dat de temperaturen dag in, dag uit, elke keer weer worden gehandhaafd. Dankzij de uitzonderlijke constructie heeft de koelkast standaard vijf jaar garantie op onderdelen en arbeid. Aan de voorkant is het gemakkelijk te zien waarom de T-49 zo'n goede reputatie heeft. De stevige roestvrijstalen constructie, solide afsluitbare deuren en ventilatie aan de onderkant dragen allemaal bij aan de betrouwbaarheid, efficiëntie en prestaties. De bediening vindt plaats via een geavanceerd digitaal paneel aan de bovenzijde, dat u de precisie biedt om de gewenste temperatuur in te stellen en te handhaven - essentieel voor elke drukke keuken. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | 1388L |
| Afmetingen | 207,4(h) x 137,5(b) x 75(d)cm |
| Binnenafmetingen | 130(h) x 56,9(d)cm |
| Diepte | 750 |
| Hoogte | 2074 |
| Breedte | 1375 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 1242W. 5,4A |
| Vermogen (W) | 552 W |
| Stroomverbruik | 1242 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| Leveranciersreferentie | T-49-HC-LD |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 171,5kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | De gepatenteerde RCU-technologie draait de richting van de condensorventilator om tijdens de uit-cycli, om de condensorspiraal vrij te houden van vuil, stof en puin. |
| Lange mouw | Vergrendelbare deur voor Extra voorraadbeveiliging |
| Klassieke pasvorm | Onderbouwontwerp plaatst de compressor in het koelste, meest vetvrije gedeelte van de keuken voor betere prestaties en gemakkelijke toegankelijkheid voor reiniging. |
| Extra gegevens 5 | Gehele kaststructuur is ingeschuimd met een hoogwaardige polyurethaan isolatie met niet ozonafbraak en nul bijdrage aan het broeikaseffect. |
| Extra gegevens 6 | Voorzijde van roestvrij staal met hoge treksterkte, voor minder deuken en krassen. |
| Extra gegevens 7 | Tijdbesparende gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen voorkant en aluminium zijkanten en interieur. |
| Extra gegevens 8 | Geleverd met zwenkwielen (moeten worden vastgeschroefd extra installatieservice beschikbaar indien nodig, neem contact met ons op). |
| Extra gegevens 9 | Levering tot aan de stoep. |
| Thermometerzakje en borstzak | 8 verstelbare, zwaar uitgevoerde PVC-gecoate draadrekken maximaliseren de opslagcapaciteit |
| Dubbele sluiting | Boven gemonteerde digitale controller voor geavanceerde temperatuurprecisie |
| Omgeslagen manchetten | Levenslange garantie op deurscharnieren en torsietype zelfsluitsysteem helpt de operationele kosten te verlagen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 4.201kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1533kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 73 |
| Energielabel | D |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cc228.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcc228-fiche.jpg |