
€ 5.015,44 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Netto inhoud: 445L. RVS en aluminium. 1 deur. Koudemiddel R290.
| Brand | True |
| Productnaam | True enkeldeurs koeling RVS 588L T-23-HC |
| Korte omschrijving | Netto inhoud: 445L. RVS en aluminium. 1 deur. Koudemiddel R290. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | Netto inhoud: 445L, bruto inhoud: 588L |
| Afmetingen | 207,4(h) x 68,6(b) x 75(d)cm |
| Binnenafmetingen | 130(h) x 59,1(d)cm |
| Diepte | 750 |
| Hoogte | 2074 |
| Breedte | 686 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 560W. 2.4A. |
| Vermogen (W) | 299 W |
| Stroomverbruik | 560 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 1 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 112kg |
| Bijpassende knopen | RVS voorzijde en aluminium zijkanten en binnenzijde |
| Unisex pasvorm | Wielen worden apart bijgeleverd (deze dienen nog vastgeschroefd te worden) |
| Lange mouw | Levering tot aan de deur |
| Klassieke pasvorm | Afmeting rooster: 58,2(b)x59,1(d)cm |
| Thermometerzakje en borstzak | 4 verstelbare, stevige, PVC gecoate roosters |
| Dubbele sluiting | Is snel weer op temperatuur |
| Omgeslagen manchetten | Met compressor onderin, ideaal bij lage plafonds en/of hoge omgevingstemperaturen, omdat koele lucht van laag aan de grond aangezogen wordt |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 1.341kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 489kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 36.8 |
| Energielabel | C |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cc224.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcc224-fiche.jpg |