
€ 4.401,97 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Perfect om impulsverkopen te stimuleren. Energiezuinige modellen met professionele prestaties, voorzien van geavanceerde isolatie, energiezuinige LED-verlichting en zelfsluitende deuren.
| Brand | True |
| Productnaam | True koeling met 2 glazen deuren 991l aluminium gdm-35hc-tsl01 |
| Korte omschrijving | R290 |
| Volledige omschrijving | Perfect om impulsverkopen te stimuleren. Energiezuinige modellen met professionele prestaties, voorzien van geavanceerde isolatie, energiezuinige LED-verlichting en zelfsluitende deuren. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 991L |
| Afmetingen | 199,8(h) x 100,4(b) x 75,9(d)cm |
| Binnenafmetingen | 130(h) x 57,3(d)cm |
| Diepte | 759 |
| Hoogte | 1998 |
| Breedte | 1004 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Vermogen (W) | 1058 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,3cm |
| Isolatiedikte (mm) | 43 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 136kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | Extra heldere True LED-interieurverlichting loopt over de lengte van de deur, voor heldere en gelijkmatige verlichting van uw productdisplay |
| Lange mouw | Verlicht informatiepaneel, aanpasbaar met uw eigen afbeeldingen. |
| Klassieke pasvorm | Gehele kaststructuur is ingeschuimd met een hoogwaardige polyurethaan isolatie met niet ozonafbraak en nul bijdrage aan het broeikaseffect. |
| Extra gegevens 5 | True RCU-technologie helpt de behoefte aan preventief onderhoud te verminderen, waardoor de operationele efficiëntie van de kast en de levensduur van het systeem worden verhoogd. |
| Extra gegevens 6 | Verstelbare, zware PVC-gecoate planken. |
| Extra gegevens 7 | De onderste plank zonder bukken verhoogt het niveau van de uitgestalde producten om de zichtbaarheid en toegankelijkheid van de producten te maximaliseren. |
| Extra gegevens 8 | Onderbouwontwerp plaatst de compressor in het koelste, meest vetvrije gedeelte van de keuken voor betere prestaties en gemakkelijke toegankelijkheid voor reiniging. |
| Extra gegevens 9 | Zelfsluitende deur. Positief sluitend, torsietype sluitsysteem. |
| Thermometerzakje en borstzak | Koelsysteem handhaaft kasttemperaturen van 0,5°C tot 3,3°C, ideaal voor het uitventen van verpakt voedsel en het snel koelen van dranken |
| Dubbele sluiting | Milieuvriendelijk en energie-efficiënt R290 koolwaterstof koelsysteem |
| Omgeslagen manchetten | Echt "Low-E", dubbel glas thermisch geïsoleerd glas, voor verbeterde energie-efficiëntie |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Verstelbare poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 5.762kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 2103kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 3 |
| Energie-efficiëntie-index | 24.9 |
| Energielabel | C |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cw389.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw389-fiche.jpg |