
€ 4.401,97 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met een uitzonderlijke 991 liter gekoelde opslagcapaciteit over acht verstelbare planken, helpt de True Glass Double Door Fridge je om populaire grab-and-go etenswaren zoals sandwiches op een stijlvolle manier te etaleren
| Brand | True |
| Productnaam | True Koeling Met 2 Glazen Deuren 991L Staand Zwart Gdm-35-Hc-Tsl01 |
| Korte omschrijving | Gelamineerd vinyl buitenkant. & Aluminium binnen kant. R290. Op bestelling gemaakt |
| Volledige omschrijving | Met een uitzonderlijke 991 liter gekoelde opslagcapaciteit over acht verstelbare planken, helpt de True Glass Double Door Fridge je om populaire grab-and-go etenswaren zoals sandwiches op een stijlvolle manier te etaleren |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 991L |
| Afmetingen | 199,8(h) x 100,4(b) x 75,9(d)cm |
| Binnenafmetingen | 130(h) x 57,3(d)cm |
| Diepte | 759 |
| Hoogte | 1998 |
| Breedte | 1004 |
| Materiaal | Aluminium & RVS |
| Productmateriaal | Aluminium & RVS |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Vermogen (W) | 1058 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,3cm |
| Isolatiedikte (mm) | 43 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 136kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | Extra heldere True LED-interieurverlichting loopt over de lengte van de deur, voor heldere en gelijkmatige verlichting van uw productdisplay |
| Lange mouw | Verlicht informatiepaneel, aanpasbaar met uw eigen afbeeldingen. |
| Klassieke pasvorm | Gehele kaststructuur is ingeschuimd met een hoogwaardige polyurethaan isolatie met niet ozonafbraak en nul bijdrage aan het broeikaseffect. |
| Extra gegevens 5 | True RCU-technologie helpt de behoefte aan preventief onderhoud te verminderen, waardoor de operationele efficiëntie van de kast en de levensduur van het systeem worden verhoogd. |
| Extra gegevens 6 | Verstelbare, zware PVC-gecoate planken. |
| Extra gegevens 7 | De onderste plank zonder bukken verhoogt het niveau van de uitgestalde producten om de zichtbaarheid en toegankelijkheid van de producten te maximaliseren. |
| Extra gegevens 8 | Onderbouwontwerp plaatst de compressor in het koelste, meest vetvrije gedeelte van de keuken voor betere prestaties en gemakkelijke toegankelijkheid voor reiniging. |
| Extra gegevens 9 | Zelfsluitende deur. Positief sluitend, torsietype sluitsysteem. |
| Thermometerzakje en borstzak | Koelsysteem handhaaft kasttemperaturen van 0,5°C tot 3,3°C, ideaal voor het uitventen van verpakt voedsel en het snel koelen van dranken |
| Dubbele sluiting | Milieuvriendelijk en energie-efficiënt R290 koolwaterstof koelsysteem |
| Omgeslagen manchetten | Echt "Low-E", dubbel glas thermisch geïsoleerd glas, voor verbeterde energie-efficiëntie |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Verstelbare poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 5.762kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 2103kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 3 |
| Energie-efficiëntie-index | 24.9 |
| Energielabel | C |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cw387.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw387-fiche.jpg |