
€ 7.388,25 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De True TRCB-36-HC onderuitrusting koelkast is de perfecte oplossing voor het besparen van keukenruimte terwijl grote hoeveelheden voedsel betrouwbaar toegankelijk blijven. Gebouwd met een ruime bovenkant, de lage f
| Brand | True |
| Productnaam | True Koelkast Met Twee Laden Voor Apparatuur Trcb-36-Hc |
| Korte omschrijving | 253W. Breedte: 924 mm. 2 Laden |
| Volledige omschrijving | De True TRCB-36-HC onderuitrusting koelkast is de perfecte oplossing voor het besparen van keukenruimte terwijl grote hoeveelheden voedsel betrouwbaar toegankelijk blijven. Gebouwd met een ruime bovenkant, de lage f |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Afmetingen | 64,5(h) x 92,4(b) x 81,6(d)cm |
| Diepte | 816 |
| Hoogte | 645 |
| Breedte | 924 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Gewicht | 102kg |
| Bijpassende knopen | Geavanceerd True 'HC' koolwaterstofsysteem voor de beste voedselconservering |
| Unisex pasvorm | Compatibel met Extra GN-bakformaten (apart verkrijgbaar) |
| Lange mouw | Digitale bediening voor precisie van de temperatuur |
| Klassieke pasvorm | 127 mm zwenkwielen voor eenvoudige positionering |
| Extra gegevens 5 | Duurzame zware ladegeleiders en rollers |
| Extra gegevens 6 | Brede variëteit aan warme apparatuur ondersteund, inclusief ovens en grillplaten. |
| Extra gegevens 7 | Omgekeerde ventilatormotor vermindert ophoping van vuil op de condensor. |
| Extra gegevens 8 | Druipbestendige "V"-rand beschermt tegen morsen. |
| Extra gegevens 9 | Milieuvriendelijk en energie-efficiënt R290 koolwaterstof koelsysteem |
| Dubbele sluiting | Uitgebreide 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Omgeslagen manchetten | Gepatenteerde luchtstroomsystemen houden een consistente en gelijkmatige temperatuur van 0,5°C tot 3,3°C in alle pannen, waardoor hoogwaardige ingrediënten langer vers en veilig blijven om te consumeren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 2.03kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 740kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 39.4 |
| Energielabel | C |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcx123-fiche.jpg |