
€ 3.162,93 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hygiënische en efficiënte apparaten met zelfsluitende deuren en koudemiddel op basis van koolwaterstof zonder ozonafbrekend vermogen. De RVS constructie met hoge treksterkte is bijzonder duurzaam.
| Brand | True |
| Productnaam | True slimline staande koelkast t-19-hc |
| Korte omschrijving | 207W. Bruikbare inhoud: 350Ltr. R290 |
| Volledige omschrijving | Hygiënische en efficiënte apparaten met zelfsluitende deuren en koudemiddel op basis van koolwaterstof zonder ozonafbrekend vermogen. De RVS constructie met hoge treksterkte is bijzonder duurzaam. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | 431L |
| Afmetingen | 199,5(h) x 68,6(b) x 62,3(d)cm |
| Binnenafmetingen | 130(h) x 46,4(d)cm |
| Diepte | 623 |
| Hoogte | 1995 |
| Breedte | 686 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 207 W |
| Stroomverbruik | 207 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,3cm |
| Isolatiedikte (mm) | 43 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 105kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | De gepatenteerde RCU-technologie draait de richting van de condensorventilator om tijdens de uit-cycli, om de condensorspiraal vrij te houden van vuil, stof en puin.. |
| Lange mouw | Deursloten voor standaard voorraadbeveiliging |
| Klassieke pasvorm | Digitale regeling voor state-of-the-art temperatuurnauwkeurigheid. |
| Extra gegevens 5 | Geleverd met 64 mm zwenkwielen. |
| Extra gegevens 6 | Onderbouwontwerp plaatst de compressor in het koelste, meest vetvrije gedeelte van de keuken voor betere prestaties en gemakkelijke toegankelijkheid voor reiniging. |
| Extra gegevens 7 | Gehele kaststructuur en massieve deur zijn ingeschuimd met een hoge dichtheid polyurethaan isolatie die geen ozonafbraakpotentieel (ODP) en geen bijdrage heeft aan het broeikaseffect (GWP). |
| Extra gegevens 8 | Voorzijde van roestvrij staal met hoge treksterkte, voor minder deuken en krassen. |
| Extra gegevens 9 | Geleverd met volledig verstelbare, zwaar uitgevoerde PVC-gecoate draadrekken. |
| Thermometerzakje en borstzak | Klimaatklasse 5 gecertificeerd voor efficiënte werking, zelfs in keukens van 40°C |
| Dubbele sluiting | Geavanceerd True "HC" koolwaterstof koelsysteem houdt 0,5°C tot 3,3°C aan voor de beste voedselbewaring |
| Omgeslagen manchetten | Levenslange garantie op deurscharnieren en torsietype zelfsluitsysteem |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 1.356kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 495kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 41.8 |
| Energielabel | C |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_fa030.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ffa030-fiche.jpg |