
€ 3.366,21 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gemaakt met materialen van de hoogste kwaliteit en gebouwd om lang mee te gaan, biedt de True onderbouw koelkast met scharnierdeur aantrekkelijke en hygiënische gekoelde opslag in een compacte en efficiënte unit. Met een
| Brand | True |
| Productnaam | True Staande Koelkast 1 Glazen Deur Tuc-24G-Hc-Fgd01 |
| Korte omschrijving | 237W. Inhoud: 147 liter. Glazen deur. R290 |
| Volledige omschrijving | Gemaakt met materialen van de hoogste kwaliteit en gebouwd om lang mee te gaan, biedt de True onderbouw koelkast met scharnierdeur aantrekkelijke en hygiënische gekoelde opslag in een compacte en efficiënte unit. Met een |
| Producttype | Onderbouw koelkasten |
| Inhoud | 147L |
| Afmetingen | 82,9(h) x 61(b) x 62,9(d)cm |
| Binnenafmetingen | 60(h) x 35,2(d)cm |
| Diepte | 629 |
| Hoogte | 802 |
| Breedte | 610 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 230 W |
| Stroomverbruik | 237 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,445cm |
| Isolatiedikte (mm) | 44.45 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 57kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | 100% ademend aan de voorkant voor installatie zonder speling |
| Lange mouw | Geavanceerd True 'HC' koolwaterstofsysteem voor de beste voedselconservering |
| Klassieke pasvorm | Koelkasten handhaven temperaturen van 0,5°C tot 3,3°C. |
| Extra gegevens 5 | 802 mm hoogte, ideaal voor onder het aanrecht plaatsen. |
| Extra gegevens 6 | Grote netto capaciteit van 93 liter. |
| Extra gegevens 7 | De units hebben standaard scharnieren rechts, links op aanvraag bij bestelling. |
| Extra gegevens 8 | Ingebouwde zwenkwielen voor gemakkelijke positionering. |
| Extra gegevens 9 | Voorzijde van roestvrij staal met hoge treksterkte, voor minder deuken en krassen. |
| Thermometerzakje en borstzak | Echt "Low-E", dubbel glas thermisch geïsoleerd glas, voor verbeterde energie-efficiëntie |
| Dubbele sluiting | Extra heldere LED-interieurverlichting voor heldere en gelijkmatige verlichting van uw productdisplay |
| Omgeslagen manchetten | Een volledig commercieel 'gedwongen lucht' koelsysteem binnen een compacte unit |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 1.34kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 489kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 3 |
| Energie-efficiëntie-index | 9.3 |
| Energielabel | A |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_ck307.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fck307-fiche.jpg |