
€ 5.887,85 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Betrouwbare en efficiënte vrijstaande vriezers met lange garantieperiode
| Brand | True |
| Productnaam | True T-23F-HC vrijstaande vriezer 651L |
| Korte omschrijving | Bruikbare inhoud: 459L | RVS voorzijde | Aluminium zij- en achterpaneel | R290 |
| Volledige omschrijving | Betrouwbare en efficiënte vrijstaande vriezers met lange garantieperiode |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 651L |
| Afmetingen | 207,4(h) x 68,6(b) x 75(d)cm |
| Binnenafmetingen | 130(h) x 59,1(d)cm |
| Diepte | 750 |
| Hoogte | 2074 |
| Breedte | 686 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 506 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,3cm |
| Isolatiedikte (mm) | 43 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -23°C tot -23,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 107kg |
| Bijpassende knopen | De grote verdamperspoel, krachtige compressor en grote condensator behouden een temperatuur van -23,3°C. Ideaal voor voedselopslag en (room)ijs. |
| Unisex pasvorm | Het automatische ontdooiingssysteem schakelt zich op intervalbasis in en schakelt zich uit wanneer de juiste temperatuur bereikt is. Zorgt voor energiebesparing en de kortst mogelijke ontdooicyclus. |
| Lange mouw | De compressor werkt in de het koelste, minst vettige deel van de keuken |
| Klassieke pasvorm | De condensator spoel is makkelijk te bereiken voor eenvoudig onderhoud |
| Extra gegevens 5 | Omdat de mechanische onderdelen onderin geplaatst zijn ligt het onderste schap een stuk hoger - u hoeft dus minder te bukken om iets te pakken |
| Extra gegevens 6 | Geleverd inclusief 4 verstelbare heavy-duty schappen met PVC coating |
| Extra gegevens 7 | Geleverd inclusief wieltjes, die u er alleen nog in hoeft te schroeven |
| Extra gegevens 8 | Levering tot op de stoep |
| Extra gegevens 9 | Schapafmetingen: 582(B) x 591(D)mm |
| Thermometerzakje en borstzak | RVS deur en voorpaneel met een hoge treksterkte - beter bestand tegen deuken en krassen |
| Dubbele sluiting | Verstelbare heavy-duty PVC schappen |
| Omgeslagen manchetten | Zelfsluitende deur met luchtdichte deurrubbers. Levenslange garantie op de scharnieren en het torderende sluitsysteem. |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 5.649kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 2039kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 56.2 |
| Energielabel | D |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cw384.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw384-fiche.jpg |