
€ 4.264,03 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De True TSSU-27-12M-C-HC FLID voorbereidingskoelcel is een fantastische oplossing voor betrouwbare ruimtebesparende koeling. Met ruimte voor maximaal 12 1/6 gastronormlades bovenop, gecombineerd met een royale hoeveelheid
| Brand | True |
| Productnaam | True Voordeurtoonbank Enkeldeurs Tssu-27-12M-C-Hc Flid |
| Korte omschrijving | 368W. Breedte: 702mm. 12x 1/6 GN top |
| Volledige omschrijving | De True TSSU-27-12M-C-HC FLID voorbereidingskoelcel is een fantastische oplossing voor betrouwbare ruimtebesparende koeling. Met ruimte voor maximaal 12 1/6 gastronormlades bovenop, gecombineerd met een royale hoeveelheid |
| Producttype | Prepareer counters |
| Afmetingen | 96,1(h) x 70,2(b) x 86,7(d)cm |
| Diepte | 867 |
| Hoogte | 961 |
| Breedte | 702 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +0,5°C tot +5°C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Gewicht | 92kg |
| Bijpassende knopen | Geavanceerd True 'HC' koolwaterstofsysteem voor de beste voedselconservering |
| Unisex pasvorm | Compatibel met Extra GN-bakformaten (apart verkrijgbaar) |
| Lange mouw | Digitale bediening voor precisie van de temperatuur |
| Klassieke pasvorm | 158 mm zwenkwielen voor eenvoudige positionering |
| Extra gegevens 5 | Duurzame zware ladegeleiders en rollers |
| Extra gegevens 6 | Frontaal ademend ontwerp, vereist geen speling aan de zijkanten van de eenheid. |
| Extra gegevens 7 | Omgekeerde ventilatormotor vermindert ophoping van vuil op de condensor. |
| Extra gegevens 8 | Verwijderbare en omkeerbare snijplank over de volledige lengte. |
| Extra gegevens 9 | Milieuvriendelijk en energie-efficiënt R290 koolwaterstof koelsysteem |
| Thermometerzakje en borstzak | De units hebben standaard scharnieren rechts, links op aanvraag bij bestelling. |
| Dubbele sluiting | Uitgebreide 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Omgeslagen manchetten | Gepatenteerde luchtstroomsystemen houden een consistente en gelijkmatige temperatuur van 0,5°C tot 5°C in alle pannen, waardoor hoogwaardige ingrediënten langer vers en veilig blijven om te consumeren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/6 |