
€ 2.770,89 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gebouwd met materialen van de hoogste kwaliteit en ontworpen om lang mee te gaan, biedt de True koelkast onder het aanrecht met scharnierende deur aantrekkelijke en hygiënische gekoelde opslag in een compacte, aantrekkelijke en krachtige eenheid
| Brand | True |
| Productnaam | True Vriezer Met 1 Deur Tuc-24F-Hc |
| Korte omschrijving | 1 deur |
| Volledige omschrijving | Gebouwd met materialen van de hoogste kwaliteit en ontworpen om lang mee te gaan, biedt de True koelkast onder het aanrecht met scharnierende deur aantrekkelijke en hygiënische gekoelde opslag in een compacte, aantrekkelijke en krachtige eenheid |
| Producttype | Onderbouw vriezers |
| Inhoud | 147L |
| Afmetingen | 80,4(h) x 61(b) x 62,9(d)cm |
| Binnenafmetingen | 60(h) x 35,2(d)cm |
| Diepte | 629 |
| Hoogte | 802 |
| Breedte | 610 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 368 W |
| Stroomverbruik | 368 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 4,445cm |
| Isolatiedikte (mm) | 44.45 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -23°C tot +3,3°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| EAN / Barcode | 0 |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 57kg |
| Bijpassende knopen | 5 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Unisex pasvorm | Klimaatklasse 5 gecertificeerd voor efficiënte werking, zelfs in keukens van 40°C |
| Lange mouw | Standaard met sloten. |
| Klassieke pasvorm | Grote netto capaciteit van 93 liter. |
| Extra gegevens 5 | Afgewerkte roestvrijstalen werkblad. |
| Extra gegevens 6 | Ingebouwde zwenkwielen voor gemakkelijke positionering. |
| Extra gegevens 7 | De units hebben standaard scharnieren rechts, links op aanvraag bij bestelling. |
| Extra gegevens 8 | Geleverd met volledig verstelbare, zwaar uitgevoerde PVC-gecoate draadrekken. |
| Extra gegevens 9 | Omkeerbare deurscharnieren. |
| Thermometerzakje en borstzak | Een volledig commercieel 'gedwongen lucht' koelsysteem binnen een compacte unit |
| Dubbele sluiting | 100% ademend aan de voorkant voor installatie zonder speling |
| Omgeslagen manchetten | Geavanceerd True 'HC' koolwaterstofsysteem voor de beste voedselconservering |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 4.256kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1300kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 5 |
| Energie-efficiëntie-index | 44.4 |
| Energielabel | C |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_ck308.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fck308-fiche.jpg |