
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Duurzaam en stijlvolle hoge kwaliteit polyester katoenen sloven met doorgestikte banden waarborgen de levensduur.
| Brand | Chef Works |
| Productnaam | Uniform Works barsloof bordeaux |
| Korte omschrijving | Kleur: bordeaux. Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 75(b)mx37,5(l)cm |
| Volledige omschrijving | Duurzaam en stijlvolle hoge kwaliteit polyester katoenen sloven met doorgestikte banden waarborgen de levensduur. |
| Producttype | Heupschorten |
| Afmetingen | 75(b) x 37,3(l)cm |
| Breedte | 750 |
| Materiaal | Polykatoen |
| Productmateriaal | Polykatoen |
| Hoofdmateriaal | Polykatoen |
| EAN / Barcode | 5050984053658 |
| Gewicht | 100g |
| Stofgewicht | 210g/m² |
| Bijpassende knopen | Korte sloof |
| Thermometerzakje en borstzak | Lengte banden: 88cm |
| Dubbele sluiting | Zak met vakje voor een potlood |
| Kleur | Rood |
| Kleur (CSV) | Bordeauxrood |
| Geschikt voor | Unisex |