
€ 1.418,11 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Unox LineMicro Domenica is een krachtige maar efficiënte professionele heteluchtoven, ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik.
| Brand | Unox |
| Productnaam | Unox LineMicro Domenica handmatige heteluchtoven xf033 |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 3x600X400 bakplaten 2,9 kW Eenfasig |
| Volledige omschrijving | De Unox LineMicro Domenica is een krachtige maar efficiënte professionele heteluchtoven, ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik. |
| Producttype | Heteluchtovens |
| Afmetingen | 47,2(h) x 80(b) x 70,7(d)cm |
| Diepte | 707 |
| Hoogte | 472 |
| Breedte | 800 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 8029212009115 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 45kg |
| Bijpassende knopen | Kookkamer van AISI 430-staal met hoge weerstand en afgeronde randen |
| Unisex pasvorm | Dubbel glas voor extra efficiëntie |
| Lange mouw | Verlichting van de gaarruimte door in de deur ingebouwde LED-verlichting |
| Klassieke pasvorm | Verchroomde stalen rackrails |
| Extra gegevens 5 | Ventilatorsysteem met 2 snelheden en krachtige ronde verwarmingselementen |
| Extra gegevens 6 | Afstand tussen bakplaten: 90 mm |
| Extra gegevens 7 | Temperatuurbereik: 80 °C - 260 °C |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |