
€ 1.418,11 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Unox LineMicro Domenica is een krachtige maar efficiënte professionele heteluchtoven, ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik.
| Brand | Unox |
| Productnaam | Unox LineMicro Domenica handmatige heteluchtoven xf043 |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 4x600X400 bakplaten 2,9 kW Eenfasig |
| Volledige omschrijving | De Unox LineMicro Domenica is een krachtige maar efficiënte professionele heteluchtoven, ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik. |
| Producttype | Heteluchtovens |
| Afmetingen | 47,2(h) x 80(b) x 70,7(d)cm |
| Diepte | 707 |
| Hoogte | 472 |
| Breedte | 800 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 400V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 8029212002864 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 40kg |
| Bijpassende knopen | Kookkamer van AISI 430-staal met hoge weerstand en afgeronde randen |
| Unisex pasvorm | Dubbel glas voor extra efficiëntie |
| Lange mouw | Ovenkamerverlichting met halogeenlamp |
| Klassieke pasvorm | Verchroomde stalen rackrails |
| Extra gegevens 5 | DRY.Plus: onttrekt snel vocht aan de gaarruimte |
| Extra gegevens 6 | Afstand tussen bakplaten: 70 mm |
| Extra gegevens 7 | Temperatuurbereik: 80 °C - 260 °C |
| Extra gegevens 8 | Dient door een technicus stekker klaar gemaakt te worden |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |