
€ 814,32 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met dezelfde geweldige prestaties, betrouwbaarheid en efficiëntie als grotere ovens, propt de Unox Linemicro Anna XF023 heteluchtoven alle functionaliteit die u zou verwachten in een klein, compact aanrechtmodel.
| Brand | Unox |
| Productnaam | Unox linemicro lisa elektrische heteluchtoven 3 roosters 46x33 |
| Korte omschrijving | Unox Heteluchtoven 3 niveaus 460x330cm |
| Volledige omschrijving | Met dezelfde geweldige prestaties, betrouwbaarheid en efficiëntie als grotere ovens, propt de Unox Linemicro Anna XF023 heteluchtoven alle functionaliteit die u zou verwachten in een klein, compact aanrechtmodel. |
| Producttype | Heteluchtovens |
| Afmetingen | 45(h) x 65(b) x 58,7(d)cm |
| Diepte | 587 |
| Hoogte | 450 |
| Breedte | 650 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Europese stekker | Ja |
| EAN / Barcode | 8029212014263 |
| Gewicht | 26,7kg |
| Bijpassende knopen | 3 niveaus voor 3 bakken 460x330 |
| Unisex pasvorm | Ovenkamerverlichting met halogeenlamp |
| Lange mouw | Bakkamer met verchroomde stalen rackrails |
| Thermometerzakje en borstzak | Plus Air-technologie voor snelle temperatuurstijging tussen: 80 °C ¿ 260 °C |
| Dubbele sluiting | Kookkamer van AISI 430-staal met hoge weerstand en afgeronde randen |
| Omgeslagen manchetten | Dubbel glas om de warmte binnen te houden en gemakkelijk op te warmen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |