
€ 768,34 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met dezelfde geweldige prestaties, betrouwbaarheid en efficiëntie als grotere ovens, propt de Unox Linemicro Anna XF023 heteluchtoven alle functionaliteit die u zou verwachten in een klein, compact aanrechtmodel.
| Brand | Unox |
| Productnaam | Unox LineMicro Roberta handmatige heteluchtoven xf003 |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 3x342x242 laden 2,6 kW eenfasig |
| Volledige omschrijving | Met dezelfde geweldige prestaties, betrouwbaarheid en efficiëntie als grotere ovens, propt de Unox Linemicro Anna XF023 heteluchtoven alle functionaliteit die u zou verwachten in een klein, compact aanrechtmodel. |
| Producttype | Heteluchtovens |
| Afmetingen | 40,2(h) x 48(b) x 52,3(d)cm |
| Diepte | 523 |
| Hoogte | 402 |
| Breedte | 480 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 220-240V |
| EAN / Barcode | 8029212013785 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 41kg |
| Bijpassende knopen | Kookkamer van AISI 430-staal met hoge weerstand en afgeronde randen |
| Unisex pasvorm | Dubbel glas |
| Lange mouw | Ovenkamerverlichting met halogeenlamp |
| Klassieke pasvorm | Verchroomde stalen rackrails |
| Extra gegevens 5 | DRY.Plus: onttrekt snel vocht aan de gaarruimte |
| Extra gegevens 6 | Afstand tussen bakplaten: 70 mm |
| Extra gegevens 7 | Temperatuur: 80 °C - 260 °C |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |