
€ 15,11 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
200mm rietjes met 6mm diameter.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Biologisch Afbreekbare Papieren Rietjes Koper (250 stuks) |
| Korte omschrijving | 200(L)mm | Verpakkingshoeveelheid: 250 |
| Volledige omschrijving | 200mm rietjes met 6mm diameter. |
| Aantal per doos | 250 |
| Producttype | Rietjes |
| Afmetingen | 20(l)cm |
| Materiaal | Papier |
| Productmateriaal | Papier |
| Hoofdmateriaal | Papier |
| Leveranciersreferentie | F90104-000000-B01024 |
| EAN / Barcode | 5060020512230 |
| Gewicht | 14g |
| Bijpassende knopen | Het papiermateriaal zorgt ervoor dat de rietjes snel biologisch worden afgebroken en zonder het milieu te schaden |
| Unisex pasvorm | Eigentijdse metalen stijl |
| Lange mouw | 6 mm diameter |
| Thermometerzakje en borstzak | Groenere alternatieven voor traditionele plastic rietjes |
| Dubbele sluiting | Verkrijgbaar in een breed scala aan effen kleuren en streeppatronen |
| Omgeslagen manchetten | Ontworpen voor eenmalig gebruik |
| Kleur | Koper |
| Kleur (CSV) | Koper |