
€ 54,44 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Veilig en sterk glaswerk voor allerlei soorten drankjes.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Creative Bar champagneglazen 270 ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 270ml | 12 stuks |
| Volledige omschrijving | Veilig en sterk glaswerk voor allerlei soorten drankjes. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Champagne Schotels |
| Inhoud | 270 ml |
| Afmetingen | 10(h) x 13(Ø)cm |
| Hoogte | 100 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 8693357030732 |
| Gewicht | 190g |
| Bijpassende knopen | Utopia's Creative Bar-collectie blijft evolueren |
| Unisex pasvorm | Van serviesspecialist Utopia |
| Lange mouw | 270ml |
| Thermometerzakje en borstzak | Innovatieve en richtinggevende stukken |
| Dubbele sluiting | Elk cocktailmenu kan een echte identiteit krijgen met onderscheidende, originele en inventieve porties |
| Omgeslagen manchetten | Zwaargewicht, elegante steel |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |