
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Eenvoudige, stijlvolle glazen voor de fijnproever. Constructie uit twee delen met geblazen kom. Glasspoelmachinebestendig.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Enoteca Martiniglazen 230ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 230ml. Verpakkingshoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Eenvoudige, stijlvolle glazen voor de fijnproever. Constructie uit twee delen met geblazen kom. Glasspoelmachinebestendig. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Martiniglazen |
| Inhoud | 230 ml |
| Afmetingen | 17,3(h) x 11,4(Ø)cm |
| Hoogte | 173 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 8693357150409 |
| Gewicht | 220g |
| Bijpassende knopen | Royale schaalgrootte |
| Unisex pasvorm | Van specialist serviesmerk Utopia |
| Thermometerzakje en borstzak | Fijne stelen |
| Dubbele sluiting | Elegante stijl |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |