
€ 67,75 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Klassieke glazen uit één stuk. Sterker dan standaard producten. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Imperial wijnglazen 340ml met 125, 175 en 250ml vulstreepje (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 340ml | 12 stuks | |
| Volledige omschrijving | Klassieke glazen uit één stuk. Sterker dan standaard producten. Vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Wijnglazen |
| Inhoud | 340 ml |
| Afmetingen | 18(h) x 8(Ø)cm |
| Hoogte | 180 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5060020647857 |
| Gewicht | 2,76kg |
| Unisex pasvorm | Glasspoelmachinebestendig |
| Lange mouw | 19g |
| Thermometerzakje en borstzak | Stijlvol ontwerp met elegante rondingen |
| Dubbele sluiting | De wijn blijft koel dankzij de ergonomische steel |
| Omgeslagen manchetten | De ruime maat is geschikt voor een luxe portie |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |