
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze premium coupéglazen uit de Loire-collectie zijn tot in de perfectie vervaardigd door Crown Glassware en zijn ideaal voor een groot aantal gerechten, van mousserende wijnen tot fruitige martini's. De glazen van 240 ml zijn gemaakt van 100% loodvrij kristal en zijn vaatwasmachinebestendig, zodat ze eenvoudig kunnen worden gereinigd en snel weer in gebruik kunnen worden genomen.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Loire Coupe-Glazen 240ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 240 ml/8,5 oz. Verpakkingshoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Deze premium coupéglazen uit de Loire-collectie zijn tot in de perfectie vervaardigd door Crown Glassware en zijn ideaal voor een groot aantal gerechten, van mousserende wijnen tot fruitige martini's. De glazen van 240 ml zijn gemaakt van 100% loodvrij kristal en zijn vaatwasmachinebestendig, zodat ze eenvoudig kunnen worden gereinigd en snel weer in gebruik kunnen worden genomen. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Cocktailglazen |
| Inhoud | 0.24 L |
| Afmetingen | 13,1(h) x 9,3(b)cm |
| Diepte | 86 |
| Hoogte | 131 |
| Breedte | 93 mm |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5056645505917 |
| Gewicht | 139g |
| Bijpassende knopen | Ideaal drinkvat voor een scala aan cocktails |
| Unisex pasvorm | 100% loodvrij kristal |
| Lange mouw | Klassieke cocktailvormen, perfect voor moderne gerechten |
| Klassieke pasvorm | Glazenwasmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |