
€ 100,42 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verjong je glaswerkcollectie met deze eigenzinnige en aantrekkelijke glazen potten met Utopia-handvat van 430 ml.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Mason Jars met handvat 430ml (24 stuks) |
| Korte omschrijving | 430ml | 15oz. Verpakkingshoeveelheid: 24 |
| Volledige omschrijving | Verjong je glaswerkcollectie met deze eigenzinnige en aantrekkelijke glazen potten met Utopia-handvat van 430 ml. |
| Aantal per doos | 24 |
| Producttype | Weckpotten |
| Inhoud | 430 ml |
| Afmetingen | 12(h) x 7(Ø)cm |
| Hoogte | 120 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5060020666100 |
| Gewicht | 300g |
| Bijpassende knopen | Verjong uw service |
| Unisex pasvorm | Van specialist serviesmerk Utopia |
| Thermometerzakje en borstzak | Voeg een stijlelement toe aan je glaswerk |
| Dubbele sluiting | Geschikt voor een verscheidenheid aan drankjes |
| Omgeslagen manchetten | Serveer creatieve cocktails |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |