
€ 33,26 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Modern glaswerk met een zware, stabiele voet. Glasspoelmachinebestendig.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Old Fashioned whiskeyglazen 330ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 330ml. Verpakkingshoeveelheid: 12. |
| Volledige omschrijving | Modern glaswerk met een zware, stabiele voet. Glasspoelmachinebestendig. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Tumblers |
| Inhoud | 330 ml |
| Afmetingen | 9,2(h) x 8,3(Ø)cm |
| Hoogte | 92 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 8693357037281 |
| Gewicht | 4,78kg |
| Bijpassende knopen | Eigentijds design voegt een stijlvol tintje toe aan uw drankenservice |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken ontwerp voor een snelle levering van vers glaswerk |
| Extra gegevens 7 | Gewicht per stuk: 11g |
| Thermometerzakje en borstzak | Verzwaarde basis helpt de stabiliteit te verbeteren om morsen te voorkomen |
| Dubbele sluiting | Zwaar ontwerp zorgt ook voor een bevredigend gevoel in de hand |
| Omgeslagen manchetten | Glas van hoge helderheid toont uw sterke drank, likeuren of cocktails |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |