
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze dubbele, ouderwetse Rijn glasl is tot in de perfectie vervaardigd door Crown Glassware en is versierd met een traditioneel geruit ontwerp dat glinstert en schittert in elk licht. De glazen van 350 ml zijn gemaakt van 100% loodvrij kristal en zijn vaatwasmachinebestendig, zodat ze eenvoudig kunnen worden gereinigd en snel weer in gebruik kunnen worden genomen.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Rijn Dubbele Ouderwetse Glazen 350ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 350 ml Verpakkingshoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Deze dubbele, ouderwetse Rijn glasl is tot in de perfectie vervaardigd door Crown Glassware en is versierd met een traditioneel geruit ontwerp dat glinstert en schittert in elk licht. De glazen van 350 ml zijn gemaakt van 100% loodvrij kristal en zijn vaatwasmachinebestendig, zodat ze eenvoudig kunnen worden gereinigd en snel weer in gebruik kunnen worden genomen. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Tumblers |
| Inhoud | 0.35 L |
| Afmetingen | 9,5(h) x 8,5(b)cm |
| Diepte | 85 |
| Hoogte | 95 |
| Breedte | 85 mm |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5056645505931 |
| Gewicht | 331g |
| Bijpassende knopen | De glazen hebben een briljant tastgevoel |
| Unisex pasvorm | 100% loodvrij kristal |
| Lange mouw | Perfect om de cocktailservice naar een hoger niveau te tillen met zijn opvallende patronen |
| Klassieke pasvorm | Glazenwasmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |