
€ 45,36 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Speciale glazen voor diverse shots. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Shooter shotglazen 25 ml (25 stuks) |
| Korte omschrijving | 23,7 ml / 25 ml. Aantal per verpakking: 25 stuks. |
| Volledige omschrijving | Speciale glazen voor diverse shots. Vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 25 |
| Producttype | Shotglazen |
| Inhoud | 25 ml |
| Afmetingen | 7,7(h) x 3,7(Ø)cm |
| Hoogte | 77 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Gewicht | 20kg |
| Bijpassende knopen | Vaatwasmachinebestendig |
| Unisex pasvorm | Gewicht per stuk: 18,5 g |
| Extra gegevens 7 | Gewicht per stuk: 18.5g |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |