
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voeg stijl en klasse toe aan uw drankpresentatie met deze Utopia Squall Hurricane-cocktailglazen van 470 ml.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Squall Hurricane cocktailglazen 470ml (24 stuks) |
| Korte omschrijving | 470ml. Verpakkingshoeveelheid: 24 |
| Volledige omschrijving | Voeg stijl en klasse toe aan uw drankpresentatie met deze Utopia Squall Hurricane-cocktailglazen van 470 ml. |
| Aantal per doos | 24 |
| Producttype | Cocktailglazen |
| Inhoud | 470 ml |
| Afmetingen | 19,5(h) x 8,7(Ø)cm |
| Hoogte | 195 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 8693357201750 |
| Gewicht | 370g |
| Bijpassende knopen | Geweldig voor het serveren van een verscheidenheid aan drankjes |
| Unisex pasvorm | Van specialist serviesmerk Utopia |
| Thermometerzakje en borstzak | Geef je glaswerk een identiteit |
| Dubbele sluiting | Meer locaties dan ooit tevoren bieden nu een cocktailaanbod |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |