
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze Thames Margarita-glazen zijn ideaal voor bars en restaurants en zijn tot in de perfectie vervaardigd door Crown Glassware. De glazen van 260 ml zijn vervaardigd uit 100% loodvrij kristal en zijn vaatwasmachinebestendig, zodat ze eenvoudig kunnen worden gereinigd en snel weer in gebruik kunnen worden genomen.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Thames Margarita-Glazen 260ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 260 ml/9,25 oz. Verpakkingshoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Deze Thames Margarita-glazen zijn ideaal voor bars en restaurants en zijn tot in de perfectie vervaardigd door Crown Glassware. De glazen van 260 ml zijn vervaardigd uit 100% loodvrij kristal en zijn vaatwasmachinebestendig, zodat ze eenvoudig kunnen worden gereinigd en snel weer in gebruik kunnen worden genomen. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Cocktailglazen |
| Inhoud | 0.26 L |
| Afmetingen | 16,1(h) x 10,8(b)cm |
| Diepte | 75 |
| Hoogte | 161 |
| Breedte | 108 mm |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5056645505887 |
| Gewicht | 193g |
| Bijpassende knopen | Geschikt voor commercieel en huishoudelijk gebruik |
| Unisex pasvorm | 100% loodvrij kristal |
| Lange mouw | Klassieke cocktailvormen, perfect voor alle soorten creativiteit |
| Klassieke pasvorm | Glazenwasmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |