
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voeg veelzijdigheid toe aan uw glaswerkcollectie met deze set van zes bekers uit het Vertis-assortiment van Utopia. Ze zijn gemaakt van sterk borosilicaatglas en hebben een opvallend geribbeld ontwerp voor een moderne uitstraling. Dankzij de inhoud van 320 ml zijn ze geschikt voor diverse drankjes en zijn ze vaatwasmachinebestendig, zodat je ze eenvoudig kunt schoonmaken.
| Brand | Utopia |
| Productnaam | Utopia Vertis Bekers 320ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 320 ml | 11oz. Verpakkingshoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Voeg veelzijdigheid toe aan uw glaswerkcollectie met deze set van zes bekers uit het Vertis-assortiment van Utopia. Ze zijn gemaakt van sterk borosilicaatglas en hebben een opvallend geribbeld ontwerp voor een moderne uitstraling. Dankzij de inhoud van 320 ml zijn ze geschikt voor diverse drankjes en zijn ze vaatwasmachinebestendig, zodat je ze eenvoudig kunt schoonmaken. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Tumblers |
| Inhoud | 0.32 L |
| Afmetingen | 9,5(h) x 7,6(b)cm |
| Hoogte | 95 |
| Breedte | 76 mm |
| EAN / Barcode | 5056645512090 |
| Gewicht | 116g |
| Bijpassende knopen | Gemaakt van borosilicaatglas |
| Unisex pasvorm | Veelzijdig glaswerk voor verschillende toepassingen |
| Lange mouw | Het sterke geribbelde ontwerp zorgt voor een opvallende look |
| Klassieke pasvorm | Glazenwasmachinebestendig |